Nemrégiben különleges pillanatot ünnepelhettünk az Ermler am See autószalonban: az új elektromos Mercedes-Benz VLE-t. Ez a modell az elektromos mobilitás új generációját képviseli a Van/Grand-Limousine szegmensben – és remek alkalmat adott számunkra, hogy ezt a jövőbe mutató témát házon belül is láthatóvá tegyük.
Igazi fénypont volt David Nogossek (értékesítési és marketing ügyvezető igazgató, Mercedes-Benz Österreich) látogatása. Személyes beszélgetések során izgalmas betekintést nyújtott a Mercedes-Benz márka stratégiai irányvonalába és jövőjébe – különösen az elektromobilitás és a digitális ügyfélélmények felé vezető következő lépések tekintetében.
Ezúton is köszönjük az inspiráló eszmecserét, az érdekes beszélgetéseket és az új VLE iránti nagy érdeklődést. Az ilyen találkozók értékesek számunkra, mivel erősítik a közvetlen párbeszédet, és további impulzusokat adnak telephelyünk továbbfejlesztéséhez.











