A neusiedli és weiden am see-i autó tavasz az idén is igazi fénypont volt – és örülünk, hogy ilyen sok látogató nézett be hozzánk az Autohaus Ermler am See-be. Köszönjük a nagy érdeklődést, a sok beszélgetést és a nagyszerű hangulatot mindkét napon.
A középpontban számos újdonság és izgalmas modell állt márkaportfóliónkból, valamint a „bemutatóterem-megnyitó light” eseményünk. Sok vendég élt a lehetőséggel, hogy már most bepillantást nyerjen új bemutatótermeinkbe.
Köszönjük az idejüket és a bizalmukat
Köszönjük mindenkinek, aki velünk együtt tette sikeressé az autótavaszt – legyen szó törzsvásárlókról, érdeklődőkről vagy spontán látogatókról. Már várjuk a következő eseményt, és természetesen bármikor szívesen állunk rendelkezésre tanácsadással és tesztvezetéssel.














